Translate

ŻYCIE I WAKACJE Z WIRUSEM OBOK TEŻ MOŻE BYĆ PIĘKNE!

Wieloktornie w naszym życiu musimy przystosować się do różnych nowych sytuacji, ale to nie zaprzecza faktu, że zawsze i w każdej sytuacji możemy znaleźć piękno życia.

Życie zawsze ma różnego rodzaju problemy, które musimy codziennie rozwiązywać lub dostosować się do nowych warunków w życiu. To jest prawo przeżycia. 

Jeśli chcemy żyć szczęśliwie i doceniać każdy dzień naszego życia musimy doceniać wszystko to co dobre nam przynosi każdy dzień.

W obecnym czasie wiele mówimy na temat lata w towarzystwie tego paskudnego wirusa. Jakie ono będzie, jak możemy się nim cieszyć, kiedy jest tyle ograniczeń i obawa o zarażenie się?

Z pewnością słoneczko będzie jak zawsze pięknie świeciło, temperatury bedą wysokie by cieszyć się opalaniem i ciepłym morzem.

 Po prostu bedziemy  wypoczywać trochę inaczej - ostrożniej! Z pewnością będziemy musieli unikać dużej liczby ludzi obok nas i ograniczy to nam sposób bawienia się w lecie siedząc w kawiarniach, barach czy restauracjach tylko na zewnątrz i to z ograniczoną ilością siedzeń.

Ci którzy chcą jednak przylecieć do Grecji w lecie na wakacje by odpocząć i zobaczyć coś ładnego będą mieli na to okazję. 

Lato w Grecji było, jest i będzie cudowne nawet z pewnymi oganiczeniami, bo słońca i pięknej lazurowej wody w morzu wystarczy dla wszystkich ! A przecież o to chodzi by w wakacje nacieszyć się tym latem.

To, że bardzo prawdopodobne jest to, że zorganizowane plaże moga nie działać lub działać na bardzo ostrych warunkach to nie przeszkadza nam w kapieli, cieszeniu się słońcem i wysoką temperaturą by się nagrzać tym greckim słońcem.

W greckich tawernach nadal będziecie mogli nacieszyć się tymi pysznymi greckimi, pachnącymi daniami.
Przy dobrej organizacji wakacje w Grecji w tym roku mogą też zapisać się do niezapomnianych.

Z chwilą gdy otworzą granice i będzie można tutaj przylecieć możecie znów zachowując pewne ostrożności znaleźć się w tym Raju.

O ile chcecie przylecieć na wakacje z rodziną dobrze jest wynając apartament lub willę wśród zieleni z dala od centrum ośrodków turystycznych bo tam spokojnie i bezpiecznie będziecie mogli odpoczywać, cieszyć się greckim słońcem i spokojem. O ile jeszcze będzie możliwe wynajęcie willi z prywatnym basenem to jeszcze lepiej. Na spokojnie możecie codziennie tam pływać i o ile morze jest blisko w godzinach gdy nie ma tłoku na plaży możecie też kąpać się w morzu.Tegoroczne lato to nie okres na siedzenie na tłocznych zorganizowanych plażach, ale czas na spokojne wakacje bardziej na osobności. Wielu z Was właśnie o tym myśli by odpocząć! 

Zapomnijcie tego lata o masowej turystyce, ale część z Was mówi, że właśnie te tłumy turystów Was męczą i odstraszają od wakacji w sezonie. W tym roku wakacje będą możliwe w lipcu, sierpniu, wrześniu i nawet październiku. To najlepsze miesiące na urlop!

Jeśli poza opalaniem, kąpielą w morzu i leżakowaniem chcecie też zobaczyć miejsce Waszego odpoczynku możecie to zrobić bardzo bezpiecznie wynajmując samochód czy skuter by samemu powoli, na spokojnie pojeździć i wszystko zobaczyć.

Myślę, że są to ciekawe propozycje na fajne udane wakacje nawet w dzisiejszych warunkach.  W takich warunkach ani maska na twarzy nie będzie wymagana ani pewne ograniczenia do Was dotrą.
To, że raz lub dwa razy pójdziecie do super marketu z maską na twarzy to nie aż tak wielki problem!

Młodzi ludzie, którzy chcą w czasie wakacji wyszaleć się w nocnych klubach, czy barach z muzyczką do rana będą mieli problem bo i tam ilość osób będzie ograniczona. Wiedząc jednak o tym możecie się nastawić na inny styl wakacji też ciekawych.

Korfu jest piękną wyspą oferującą wiele miejsc gdzie sami , bezpiecznie możecie się wykąpać, pochodzić i odpocząć. Trzeba to tylko dobrze zorganizować. 

Więc nie martwcie się, że tegoroczne lato przepadło. Jeśli bardzo tęsknicie za Grecją i w tym roku możecie przeżyć niezapomniane wakacje w towarzystwie Waszych bliskich. 

Grunt to optymistycznie nastawiać się do życia !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz