Translate

A MOŻE ŚLUB NA KORFU?
Dwoje ludzi, którzy się znaleźli, pokochali i planują być razem chcą by ich start w życiu był idealny, romantyczny, jedyny w swoim rodzaju.
W czasie wakacji na Korfu macie świetną okazję  by przy romantycznej kolacji podarować ukochanej pierścionek zaręczynowy... Można oczywiście to zrobić w wielu różnych miejscach , w różny oryginalny sposób - to zależy od pomysłów , których zawsze macie dużo.

Po wspaniałej chwili zaręczyn i wielkiego szczęścia , że zdecydowaliście się na kontynuowanie życia z Tą jedyną, z Tym jedynym - ukochanym partnerem najczęściej kobiety ( dziewczyny) myślą natychmiast o scenerii przyszłego ślubu.

Bardzo często dziewczęta mają już to określone w ich marzeniach od młodych lat , trzeba tylko to zgrać z tym co o tym sądzi wybrany , bo od tej chwili nie decydujemy każdy osobno , ale razem jako MY.

Ślub zawsze wszystkim kojarzy się z romantycznym miejscem .  Od razu w grę wchodzi ilość zaproszonych gości , wielkość rodzin i oczywiście posiadany na to budżet .

W dniu dzisiejszym bardzo dużo młodych par decyduje się na bardzo skromny ślub , nawet jedynie z rodzicami i świadkami by następnie zebrane pieniądze przeznaczyć na niezapomniana podróż , gdzieś do egzotycznych krajów.
To idealne miejsce dla zakochanych .  Ci których na to stać często organizują ceremonię ślubną właśnie pod palmami w towarzystwie garstki znajomych i rodziców , których stać było na takie szaleństwo. Bo oczywiście wymaga to dużo pieniędzy na samą podróż, hotel, imprezę i wszystko dodatkowe. Bardzo często wchodzi też w grę sprawa tych dalekich , długotrwałych podróży samolotem , które osoby w starszym wieku nie zawsze dobrze znoszą.


Ja mam dla Was inne lepsze wyjście !!!!!!

DLACZEGO NIE ŚLUB NA KORFU ???!!!

To cudowna wyspa z fajnym klimatem, z pięknymi kolorami morza, które w wielu przypadkach jest równie piękne jak te egzotyczne wybrzeża z lazurowo-błękitnym kolorem morza i błękitem nieba w dalekich krajach.

Tutaj srebrno-zielone odcienia zboczy gór przeplatają  się z błękitnymi kolorami morza tworząc niespodziewaną gamę kolorów. Klimat też jest odpowiedni na to by w lecie na zewnątrz zorganizować świetne przyjęcie weselne , np. nad morzem przy plaży łącząc tańce i  muzykę z szumem morza - romantycznie, nastrojowo, cieplutko i po Grecku !

W ciągu ostatnich lat Korfu jest bardzo popularnym miejscem do organizowania ślubów i weseli dla zakochanych par z całej Europy.
Oferowane tanie loty czarterowe w krótkim czasie przenoszą Was na to urocze miejsce, szybko, tanio i bez tych długich podróży do Tajlandii , Bali itp.

Często w okresie lata widzimy pary młode fotografujące się w różnym uroczych zakątkach tej wyspy. A jest tutaj co wybierać !!!
Wielokrotnie podziwiamy panny młode na terenie starówki korfiańskiej , które po ceremonii ślubnej chcą  się po prostu przespacerować z mężem po Listonie !Cudowna sceneria do zdjęć ślubnych !!!
Jest też bardzo duży wybór miejsc w których można zorganizować uroczystość weselną . Są małe przytulne tawerny nad morzem, są piękne hotele z widokami na morze i baseny tam znajdujące się . Wszystko zależy od tego ile chcecie wydać na taką imprezę.

Dodam też, że macie możliwość mieć na ślubie wielu znajomych i rodzinę , która może połączyć tygodniowe wakacje na Korfu z uczestniczeniem w tej tak ważnej dla Was chwili życia. Czyli w ten sposób wszyscy są zadowoleni i nie kosztuje to tak drogo.

Wiem, że na Korfu wzięło ślub nawet kilka par z Polski. A to ze współpracą z jakimś księdzem - Polakiem z Aten, który specjalnie w tym celu przylatuje na Korfu. Tak przynajmniej poinformowały mnie młode pary z Polski, które tutaj pobrały się.

W stolicy wyspy macie cudowną katolicką katedrę w której możecie zorganizować ślub kościelny przy współpracy z bardzo przyjaznym księdzem tego kościoła.

Podaję telefon do kościoła DUOMO (tak ten kościół powszechnie się tutaj nazywa)o ile chcecie się porozumieć w tej sprawie 0030-2661- 30270

Obok tego kościoła znajduję sie też budynek ratusza na Korfu w którym możecie zrealizować ślub cywilny.

Jest to więc jeszcze jedna wersja tego wyjątkowego dnia w życiu.

Decyzja należy do Was !!!

2 komentarze:

  1. Dzień dobry, czy mogłabym prosić o jakis kontakt do Pani? Planujemy z narzeczonym ślub na Korfu i mam parę pytań :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie zajmuję się organizowaniem ślubów. Na FB możecie znaleźć MARTA TERESA pisząc na stronie KORFU RAJ WAKACYJNY. Ona z pewnością pomoże, bo organizuje śluby na Korfu.

      Usuń